Jména a příjmení v ČR

jména, která jinde nenajdete...


idřevník.cz - kovové zásobníky na palivové dřevo, to pravé teplo Vašeho domova

1992.07.02 - 1996.07.04 | jména ministrů | vláda Václava Klause I

Jméno ministra Funkční období Funkce
Od 1. 1. 1993 vláda samostatné České republiky
Václav Klaus 02.07.1992-04.07.1996 předseda vlády České republiky
Jan Kalvoda 02.07.1992-04.07.1996 místopředseda vlády
Ivan Kočárník 02.07.1992-04.07.1996 místopředseda vlády a ministr financí
Josef Lux 02.07.1992-04.07.1996 místopředseda vlády a ministr zemědělství
Jindřich Kabát 02.07.1992-17.01.1994-demise ministr kultury
Pavel Tigrid 19.01.1994-04.07.1996 ministr kultury
Josef Zieleniec 02.07.1992-04.07.1996 ministr mezinárodních vztahů
Vladimír Dlouhý 02.07.1992-04.07.1996 ministr průmyslu a ministr obchodu cestovního ruchu
Jindřich Vodička 02.07.1992-04.07.1996 ministr práce a sociálních věcí
Karel Dyba 02.07.1992-04.07.1996 ministr pro hospodářskou politiku a rozvoj
Jiří Skalický 02.07.1992-01.07.1996 ministr pro správu národního majetku a jeho privatizaci
Jiří Novák 02.07.1992-04.07.1996 ministr spravedlnosti
Igor Němec 02.07.1992-04.07.1996 ministr státní kontroly
Petr Piťha 02.07.1992-27.04.1994-demise ministr školství, mládeže a tělovýchovy
Ivan Pilip 02.05.1994-04.07.1996 ministr školství, mládeže a tělovýchovy
Jan Ruml 02.07.1992-04.07.1996 ministr vnitra
Petr Lom 02.07.1992-22.06.1993-demise ministr zdravotnictví
Luděk Rubáš 23.06.1993-10.10.1995 ministr zdravotnictví
Jan Stráský 10.10.1995-04.07.1996 ministr zdravotnictví
František Benda 02.07.1992-04.07.1996 ministr životního prostředí
Stanislav Bělehrádek 02.07.1992-30.10.1992 ministr bez portfeje
Jan Stráský 02.07.1992-10.10.1995 ministr dopravy
Vladimír Budínský 10.10.1995-04.07.1996 ministr dopravy
Stanislav Bělehrádek 31.10.1992-04.07.1996 ministr pro hospodářskou soutěž
Antonín Baudyš 02.07.1992-21.09.1994 ministr obrany
Vilém Holáň 22.09.1994-04.07.1996 ministr obrany

1992.07.13 - Programové prohlášení vlády Václav Klaus