Jména a příjmení v ČR

jména, která jinde nenajdete...


idřevník.cz - kovové zásobníky na palivové dřevo, to pravé teplo Vašeho domova

1989.12.10 - 1990.06.27 | jména ministrů | vláda Mariána Čalfy I.

Jméno ministra Funkční období Funkce
Marián Čalfa 10.12.1989-27.06.1990 předseda vlády
Ján Čarnogurský 10.12.1989-06.04.1990 první místopředseda vlády
Valtr Komárek 10.12.1989-06.04.1990 první místopředseda vlády
Oldřich Burský 10.12.1989-06.04.1990 místopředseda vlády
František Reichel 10.12.1989-06.04.1990 místopředseda vlády
Vladimír Dlouhý 10.12.1989-27.06.1990 místopředseda vlády
Josef Hromádka 10.12.1989-27.06.1990 místopředseda vlády
František Pitra 10.12.1989-13.02.1990 místopředseda vlády
Petr Pithart 13.02.1990-27.06.1990 místopředseda vlády
Milan Čič 13.12.1989-27.06.1990 místopředseda vlády
Ján Čarnogurský 06.04.1990-27.06.1990 místopředseda vlády
Valtr Komárek 06.04.1990-27.06.1990 místopředseda vlády
Jiří Dienstbier 06.04.1990-27.06.1990 místopředseda vlády
Armin Delong 06.04.1990-27.06.1990 místopředseda vlády
Václav Valeš 06.04.1990-27.06.1990 místopředseda vlády
Jiří Dienstbier 10.12.1989-27.06.1990 ministr zahraničních věcí
Miroslav Vacek 10.12.1989-27.06.1990 ministr národní obrany
Marián Čalfa 10.12.1989-30.12.1989 ministr vnitra
Ján Čarnogurský 10.12.1989-30.12.1989 ministr vnitra
Valtr Komárek 10.12.1989-30.12.1989 ministr vnitra
Richard Sacher 30.12.1989-27.06.1990 ministr vnitra
František Podlena 10.12.1989-27.06.1990 ministr dopravy a spojů
Václav Klaus 10.12.1989-27.06.1990 ministr financí
Ladislav Vodrážka 10.12.1989-13.02.1990 ministr hutnictví, strojírenství a elektrotechniky
Slavomír Stračár 13.02.1990-27.06.1990 ministr hutnictví, strojírenství a elektrotechniky
František Pinc 10.12.1989-13.02.1990 ministr paliv a energetiky
Jaroslav Sůva 13.02.1990-27.06.1990 ministr paliv a energetiky
Petr Miller 10.12.1989-27.06.1990 ministr práce a sociálních věcí
Andrej Barčák ml. 10.12.1989-27.06.1990 ministr zahraničního obchodu
Oldřich Burský 07.04.1990-27.06.1990 ministr zemědělství a výživy
Rudolf Kutnar 12.05.1990-27.06.1990 ministr zemědělství a výživy
Ladislav Dvořák 10.12.1989-27.06.1990 ministr pověření řízením Federálního cenového úřadu
Květoslava Kořínková 10.12.1989-27.06.1990 ministryně, předsedkyně Výboru lidové kontroly ČSSR
Richard Sacher 10.12.1989-30.12.1989 ministr bez portfeje
Robert Martínko 10.12.1989-27.06.1990 ministr bez portfeje
Vladimír Príkazský 13.02.1990-27.06.1990 ministr bez portfeje
Karel Havlík 11.05.1990-27.06.1990 ministr bez portfeje

1989.12.16 - Programové prohlášení vlády Marián Čalfa