Jména a příjmení v ČR

jména, která jinde nenajdete...


idřevník.cz - kovové zásobníky na palivové dřevo, to pravé teplo Vašeho domova

1971.12.09 - 1976.11.11 | jména ministrů | vláda Lubomíra Štrougala II.

Jméno ministra Funkční období Funkce
Lubomír Štrougal 09.12.1971-11.11.1976 předseda vlády
Josef Korčák 09.12.1971-11.11.1976 místopředseda vlády
Peter Colotka 09.12.1971-11.11.1976 místopředseda vlády
Ján Gregor 09.12.1971-14.09.1976 místopředseda vlády
František Hamouz 09.12.1971-14.09.1976 místopředseda vlády
Karol Laco 09.12.1971-11.11.1976 místopředseda vlády
Matej Lúčan 09.12.1971-11.11.1976 místopředseda vlády
Rudolf Rohlíček 14.12.1973-11.11.1976 místopředseda vlády
Jindřich Zahradník 09.12.1971-11.11.1976 místopředseda vlády
Vlastimil Ehrenberger 14.12.1973-02.12.1974 místopředseda vlády
Václav Hůla 09.12.1971-11.11.1976 místopředseda vlády
Josef Šimon 02.12.1974-11.11.1976 místopředseda vlády
Bohuslav Chňoupek 09.12.1971-11.11.1976 ministr zahraničních věcí
Martin Dzúr 09.12.1971-11.11.1976 ministr národní obrany
Radko Kaska 09.12.1971-28.02.1973 ministr vnitra - zemřel
Jaromír Obzina 30.03.1973-11.11.1976 ministr vnitra
Rudolf Rohlíček 09.12.1971-14.12.1973 ministr financí
Leopold Lér 14.12.1973-11.11.1976 ministr financí
Andrej Barčák 09.12.1971-11.11.1976 ministr zahraničního obchodu
Vlastimil Chalupa 09.12.1971-11.11.1976 ministr spojů
Jaromír Matušek 09.12.1971-26.09.1974 ministr paliv a energetiky - zemřel
Vlastimil Ehrenberger 02.12.1974-11.11.1976 ministr paliv a energetiky
Michal Štanceľ 09.12.1971-11.11.1976 ministr práce a sociálních věcí
Josef Šimon 09.12.1971-02.12.1974 ministr hutnictví a těžkého průmyslu
Zdeněk Půček 02.12.1974-11.11.1976 ministr hutnictví a těžkého průmyslu
Ladislav Šupka 09.12.1971-11.11.1976 ministr pro technický a investiční rozvoj
Štefan Šutka 09.12.1971-21.11.1975 ministr dopravy
Vladimír Blažek 21.11.1975-11.11.1976 ministr dopravy
Bohuslav Večeřa 09.12.1971-14.09.1976 ministr zemědělství a výživy
Josef Nágr 14.09.1976-11.11.1976 ministr zemědělství a výživy
Pavol Bahyl 01.01.1974-11-11.1976 ministr všeobecného strojírenství
Karol Martinka 09.12.1971-11.12.1972 ministr - místopředseda SPK
Pavol Bahyl 25.01.1973-14.12.1973 ministr - místopředseda SPK
Vladimír Janza 14.12.1973-11.11.1976 ministr - místopředseda SPK
Michal Sabolčík 09.12.1971-11.11.1976 ministr - předseda Federálního cenového úřadu
Drahomír Kolder 09.12.1971-20.08.1972 ministr - předseda Výboru lidové kontroly - zemřel
Josef Machačka 30.10.1972-06.02.1976 ministr - předseda Výboru lidové kontroly
František Ondřich 06.02.1976-11.11.1976 ministr - předseda Výboru lidové kontroly

1971.12.17 - Programové prohlášení vlády Lubomír Štrougal