Jména a příjmení v ČR

jména, která jinde nenajdete...


idřevník.cz - kovové zásobníky na palivové dřevo, to pravé teplo Vašeho domova

1942.01.19 - 1945.01.19 | jména ministrů | vláda Jaroslava Krejčího

Jméno ministra Funkční období Funkce
Jaroslav Krejčí 19.01.1942-19.01.1945 předseda vlády
Richard Bienert 19.01.1942-19.01.1945 ministr vnitra
Josef Kalfus 19.01.1942-19.01.1945 ministr financí
Walter Bertsch 19.01.1942-19.01.1945 ministr hospodářství a práce
Emanuel Moravec 19.01.1942-19.01.1945 ministr školství a národní osvěty
Jaroslav Krejčí 19.01.1942-19.01.1945 ministr spravedlnosti
Adolf Hrubý 19.01.1942-19.01.1945 ministr zemědělství a lesnictví
Jindřich Kamenický 19.01.1942-19.01.1945 ministr dopravy a techniky