Jména a příjmení v ČR

jména, která jinde nenajdete...


idřevník.cz - kovové zásobníky na palivové dřevo, to pravé teplo Vašeho domova

1939.04.27 - 1942.01.19 | jména ministrů | vláda Aloise Eliáše

Jméno ministra Funkční období Funkce
Alois Eliáš 27.04.1939-19.01.1942 předseda vlády
div. gen. Alois Eliáš 27.04.1939-01.07.1939 ministr vnitra
Josef Ježek 01.07.1939-19.01.1942 ministr vnitra
Josef Kalfus 27.04.1939-19.01.1942 ministr financí
Jan Kapras 27.04.1939-19.01.1942 ministr školství a národní osvěty
Jaroslav Krejčí 27.04.1939-19.01.1942 ministr spravedlnosti
Vlastimil Šádek 27.04.1939-03.02.1940 ministr průmyslu, obchodu a živností
Jaroslav Kratochvíl 03.02.1940-19.01.1942 ministr průmyslu, obchodu a živností
Jiří Havelka 27.04.1939-25.04.1941 ministr dopravy
Jindřich Kamenický 25.04.1941-19.01.1942 ministr dopravy
Dominik Čipera 27.04.1939-19.01.1942 ministr veřejných prací
Ladislav Feierabend 27.04.1939-26.01.1940 ministr zemědělství
Jaroslav Krejčí 26.01.1940-03.02.1940 ministr zemědělství
Mikuláš z Bubna-Litic 03.02.1940-19.01.1942 ministr zemědělství
Vladislav Klumpar 27.04.1939-19.01.1942 ministr sociální a zdravotní správy