Jména a příjmení v ČR

jména, která jinde nenajdete...


idřevník.cz - kovové zásobníky na palivové dřevo, to pravé teplo Vašeho domova

1939.03.16 - 1939.04.27 | jména ministrů | vláda Rudolfa Berana II.

Jméno ministra Funkční období Funkce
Rudolf Beran 16.03.1939-27.04.1939 předseda vlády
František Chvalovský 16.03.1939-27.04.1939 ministr zahraničí
Otakar Fischer 16.03.1939-27.04.1939 ministr vnitra
Josef Kalfus 16.03.1939-27.04.1939 ministr financí
Jan Kapras 16.03.1939-27.04.1939 ministr školství a národní osvěty
arm. gen. Jan Syrový 16.03.1939-27.04.1939 ministr národní obrany
Jaroslav Krejčí 16.03.1939-27.04.1939 ministr spravedlnosti
Vlastimil Šádek 16.03.1939-27.04.1939 ministr průmyslu, obchodu a živností
div. gen. Alois Eliáš 16.03.1939-27.04.1939 ministr dopravy
Dominik Čipera 16.03.1939-27.04.1939 ministr veřejných prací
Ladislav Feierabend 16.03.1939-27.04.1939 ministr zemědělství
Vladislav Klumpar 16.03.1939-27.04.1939 ministr sociální a zdravotní správy
Jiří Havelka 16.03.1939-27.04.1939 ministr bez portfeje