Jména a příjmení v ČR

jména, která jinde nenajdete...


idřevník.cz - kovové zásobníky na palivové dřevo, to pravé teplo Vašeho domova

1938.12.01 - 1939.03.15 | jména ministrů | vláda Rudolfa Berana

Jméno ministra Funkční období Funkce
Rudolf Beran 01.12.1938-15.03.1939 předseda vlády
František Chvalovský 01.12.1938-15.03.1939 ministr zahraničí
Otakar Fischer 01.12.1938-15.03.1939 ministr vnitra
Josef Kalfus 01.12.1938-15.03.1939 ministr financí
Jan Kapras 01.12.1938-15.03.1939 ministr školství a národní osvěty
arm. gen. Jan Syrový 01.12.1938-15.03.1939 ministr národní obrany
Jaroslav Krejčí 01.12.1938-15.03.1939 ministr spravedlnosti
Vlastimil Šádek 01.12.1938-15.03.1939 ministr průmyslu, obchodu a živností
div. gen. Alois Eliáš 01.12.1938-15.03.1939 ministr dopravy
Dominik Čipera 01.12.1938-15.03.1939 ministr veřejných prací
Ladislav Feierabend 01.12.1938-15.03.1939 ministr zemědělství
Vladimír Klumpar 01.12.1938-15.03.1939 ministr sociální a zdravotní správy
Karol Sidor 01.12.1938-14.03.1939 ministr bez portfeje
Jiří Havelka 01.12.1938-15.03.1939 ministr bez portfeje

1938.12.13 - Programové prohlášení vlády Rudolf Beran