Jména a příjmení v ČR

jména, která jinde nenajdete...


idřevník.cz - kovové zásobníky na palivové dřevo, to pravé teplo Vašeho domova

1938.09.22 - 1938.10.04 | jména ministrů | vláda Jana Syrového

Úřednická vláda    
Jméno ministra Funkční období Funkce
Jan Syrový 22.09.1938-04.10.1938 předseda vlády
Kamil Krofta 22.09.1938-04.10.1938 ministr zahraničí
Josef Černý 22.09.1938-04.10.1938 ministr vnitra
Josef Kalfus 22.09.1938-04.10.1938 ministr financí
Engelbert Šubert 22.09.1938-04.10.1938 ministr školství a národní osvěty
Jan Syrový 22.09.1938-04.10.1938 ministr národní obrany
Vladimír Fajnor 22.09.1938-04.10.1938 ministr spravedlnosti
Jan Janáček 22.09.1938-04.10.1938 ministr průmyslu, obchodu a živností
Jindřich Kamenický 22.09.1938-04.10.1938 ministr železnic
František Nosál 22.09.1938-04.10.1938 ministr veřejných prací
Eduard Reich 22.09.1938-04.10.1938 ministr zemědělství
Bedřich Horák 22.09.1938-04.10.1938 ministr sociální péče
Stanislav Mentl 22.09.1938-04.10.1938 ministr veřejného zdraví a tělesné výchovy
Karel Dunovský 22.09.1938-04.10.1938 ministr pošt a telegrafů
Josef Fritz 22.09.1938-04.10.1938 ministr pro sjednocení zákonů a org. správy
Hugo Vavrečka 22.09.1938-04.10.1938 ministr bez portfeje
Stanislav Bukovský 22.09.1938-04.10.1938 ministr bez portfeje
Petr Zenkl 22.09.1938-04.10.1938 ministr bez portfeje
Imrich Karvaš 24.09.1938-04.10.1938 ministr bez portfeje
Matúš Černák 24.09.1938-04.10.1938 ministr bez portfeje