Jména a příjmení v ČR

jména, která jinde nenajdete...


idřevník.cz - kovové zásobníky na palivové dřevo, to pravé teplo Vašeho domova

1935.11.05 - 1935.12.18 | jména ministrů | vláda Milana Hodži I.

Jméno ministra Funkční období Funkce
Milan Hodža 05.11.1935-18.12.1935 předseda vlády
Edvard Beneš 05.11.1935-18.12.1935 ministr zahraničí
Josef Černý 05.11.1935-18.12.1935 ministr vnitra
Karel Trapl 05.11.1935-18.12.1935 ministr financí
Jan Krčmář 05.11.1935-18.12.1935 ministr školství a národní osvěty
František Machník 05.11.1935-18.12.1935 ministr národní obrany
Ivan Dérer 05.11.1935-18.12.1935 ministr spravedlnosti
Josef Najman 05.11.1935-18.12.1935 ministr průmyslu, obchodu a živností
Rudolf Bechyně 05.11.1935-18.12.1935 ministr železnic
Jan Dostálek 05.11.1935-18.12.1935 ministr veřejných prací
Milan Hodža 05.11.1935-09.11.1935 ministr zemědělství
Josef Zadina 09.11.1935-18.12.1935 ministr zemědělství
Jaromír Nečas 05.11.1935-18.12.1935 ministr sociální péče
Ludwig Czech 05.11.1935-18.12.1935 ministr veřejného zdraví a tělesné výchovy
Emil Franke 05.11.1935-18.12.1935 ministr pošt a telegrafů
Jan Šrámek 05.11.1935-18.12.1935 ministr pro sjednocení zákonů a org. správy
Franz Spina 05.11.1935-18.12.1935 ministr bez portefeuille

1935.11.18 - Programové prohlášení vlády Milan Hodža