Jména a příjmení v ČR

jména, která jinde nenajdete...


idřevník.cz - kovové zásobníky na palivové dřevo, to pravé teplo Vašeho domova

1935.12.18 - 1937.07.21 | jména ministrů | vláda Milana Hodži II.

  demise 17. 7. 1937  
Jméno ministra Funkční období Funkce
Milan Hodža 18.12.1935-21.07.1937 předseda vlády
Milan Hodža 18.12.1935-29.02.1936 ministr zahraničí
Kamil Krofta 29.02.1936-21.07.1937 ministr zahraničí
Josef Černý 18.12.1935-21.07.1937 ministr vnitra
Karel Trapl 18.12.1935-17.03.1936 ministr financí
Emil Franke 17.03.1936-28.03.1936 ministr financí
Josef Kalfus 28.03.1936-21.07.1937 ministr financí
Jan Krčmář 18.12.1935-23.01.1936 ministr školství a národní osvěty
Emil Franke 23.01.1936-21.07.1937 ministr školství a národní osvěty
František Machník 18.12.1935-21.07.1937 ministr národní obrany
Ivan Dérer 18.12.1935-21.07.1937 ministr spravedlnosti
J. V. Najman 18.12.1935-21.07.1937 ministr průmyslu, obchodu a živností
Rudolf Bechyně 18.12.1935-21.07.1937 ministr železnic
Jan Dostálek 18.12.1935-21.07.1937 ministr veřejných prací
Josef Zadina 18.12.1935-21.07.1937 ministr zemědělství
Jaromír Nečas 18.12.1935-21.07.1937 ministr sociální péče
Ludwig Czech 18.12.1935-21.07.1937 ministr veřejného zdraví a tělesné výchovy
Emil Franke 18.12.1935-23.01.1936 ministr pošt a telegrafů
Alois Tučný 23.01.1936-21.07.1937 ministr pošt a telegrafů
Jan Šrámek 18.12.1935-21.07.1937 ministr pro sjednocení zákonů a org. správy
Franz Spina 18.12.1935-02.07.1936 ministr bez portfeje
Erwin Zajicek 02.07.1936-21.07.1937 ministr bez portfeje