Jména a příjmení v ČR

jména, která jinde nenajdete...


idřevník.cz - kovové zásobníky na palivové dřevo, to pravé teplo Vašeho domova

1937.07.21 - 1938.09.22 | jména ministrů | vláda Milana Hodži III.

Jméno ministra Funkční období Funkce
Milan Hodža 21.07.1937-22.09.1938 předseda vlády
Kamil Krofta 21.07.1937-22.09.1938 ministr zahraničí
Josef Černý 21.07.1937-22.09.1938 ministr vnitra
Emil Franke 21.07.1937-02.10.1937 ministr financí
Josef Kalfus 02.10.1937-22.09.1938 ministr financí
Emil Franke 21.07.1937-22.09.1938 ministr školství a národní osvěty
František Machník 21.07.1937-22.09.1938 ministr národní obrany
Ivan Dérer 21.07.1937-22.09.1938 ministr spravedlnosti
Josef V. Najman 21.07.1937-04.12.1937 ministr průmyslu, obchodu a živností
Rudolf Mlčoch 04.12.1937-22.09.1938 ministr průmyslu, obchodu a živností
Rudolf Bechyně 21.07.1937-22.09.1938 ministr železnic
Jan Dostálek 21.07.1937-22.09.1938 ministr veřejných prací
Josef Zadina 21.07.1937-22.09.1938 ministr zemědělství
Jaromír Nečas 21.07.1937-22.09.1938 ministr sociální péče
Ludwig Czech 21.07.1937-11.04.1938 ministr veřejného zdraví a tělesné výchovy
Ivan Dérer 11.04.1938-10.05.1938 ministr veřejného zdraví a tělesné výchovy
František Ježek 10.05.1938-22.09.1938 ministr veřejného zdraví a tělesné výchovy
Alois Tučný 21.07.1937-22.09.1938 ministr pošt a telegrafů
Jan Šrámek 21.07.1937-22.09.1938 ministr pro sjednocení zákonů a org. správy
Hugo Vavrečka 16.09.1938-22.09.1938 ministr propagandy
Franz Spina 21.07.1937-23.03.1938 ministr bez portfeje
Erwin Zajicek 21.07.1937-24.03.1938 ministr bez portfeje
František Ježek 19.03.1938-10.05.1938 ministr bez portfeje