Jména a příjmení v ČR

jména, která jinde nenajdete...


idřevník.cz - kovové zásobníky na palivové dřevo, to pravé teplo Vašeho domova

1935.06.04 - 1935.11.05 | jména ministrů | vláda Jana Malypetra III.

Jméno ministra Funkční období Funkce
Jan Malypetr 04.04.1935-05.11.1935 předseda vlády
Edvard Beneš 04.04.1935-05.11.1935 ministr zahraničí
Josef Černý 04.04.1935-05.11.1935 ministr vnitra
Karel Trapl 04.04.1935-05.11.1935 ministr financí
Jan Krčmář 04.04.1935-05.11.1935 ministr školství a národní osvěty
František Machník 04.04.1935-05.11.1935 ministr národní obrany
Ivan Dérer 04.04.1935-05.11.1935 ministr spravedlnosti
J. V. Najman 04.04.1935-05.11.1935 ministr průmyslu, obchodu a živností
Rudolf Bechyně 04.04.1935-05.11.1935 ministr železnic
Jan Dostálek 04.04.1935-05.11.1935 ministr veřejných prací
Milan Hodža 04.04.1935-05.11.1935 ministr zemědělství
Jaromír Nečas 04.04.1935-05.11.1935 ministr sociální péče
Ludwig Czech 04.04.1935-05.11.1935 ministr veřejného zdraví a tělesné výchovy
Emil Franke 04.04.1935-05.11.1935 ministr pošt a telegrafů
Jan Šrámek 04.04.1935-05.11.1935 ministr pro sjednocení zákonů a org. správy
Franz Spina 04.04.1935-05.11.1935 ministr bez portfeje

1935.06.18 - Programové prohlášení vlády Jan Malypetr