Jména a příjmení v ČR

jména, která jinde nenajdete...


idřevník.cz - kovové zásobníky na palivové dřevo, to pravé teplo Vašeho domova

1934.02.14 - 1935.06.04 | jména ministrů | vláda Jana Malypetra II.

  demise 28. 5. 1935  
Jméno ministra Funkční období Funkce
Jan Malypetr 14.02.1934-04.06.1935 předseda vlády
Edvard Beneš 14.02.1934-04.06.1935 ministr zahraničí
Josef Černý 14.02.1934-04.06.1935 ministr vnitra
Karel Trapl 14.02.1934-04.06.1935 ministr financí
Jan Krčmář 14.02.1934-04.06.1935 ministr školství a národní osvěty
Bohumír Bradáč 14.02.1934-04.06.1935 ministr národní obrany
Ivan Dérer 14.02.1934-04.06.1935 ministr spravedlnosti
Jan Dostálek 14.02.1934-04.06.1935 ministr průmyslu, obchodu a živností
Rudolf Bechyně 14.02.1934-04.06.1935 ministr železnic
Ludwig Czech 14.02.1934-04.06.1935 ministr veřejných prací
Milan Hodža 14.02.1934-04.06.1935 ministr zemědělství
Alfréd Meissner 14.02.1934-04.06.1935 ministr sociální péče
Franz Spina 14.02.1934-04.06.1935 ministr veřejného zdraví a tělesné výchovy
Emil Franke 14.02.1934-04.06.1935 ministr pošt a telegrafů
Jan Šrámek 14.02.1934-04.06.1935 ministr pro sjednocení zákonů a org. správy