Jména a příjmení v ČR

jména, která jinde nenajdete...


idřevník.cz - kovové zásobníky na palivové dřevo, to pravé teplo Vašeho domova

1932.10.29 - 1934.02.14 | jména ministrů | vláda Jana Malypetra I.

Jméno ministra Funkční období Funkce
Jan Malypetr 29.10.1932-14.02.1934 předseda vlády
Edvard Beneš 29.10.1932-14.02.1934 ministr zahraničí
Jan Černý 29.10.1932-14.02.1934 ministr vnitra
Karel Trapl 29.10.1932-14.02.1934 ministr financí
Ivan Dérer 29.10.1932-14.02.1934 ministr školství a národní osvěty
Bohumír Bradáč 29.10.1932-14.02.1934 ministr národní obrany
Alfréd Meissner 29.10.1932-14.02.1934 ministr spravedlnosti
Josef Matoušek 29.10.1932-14.02.1934 ministr průmyslu, obchodu a živností
Rudolf Bechyně 29.10.1932-14.02.1934 ministr železnic
Jan Dostálek 29.10.1932-14.02.1934 ministr veřejných prací
Milan Hodža 29.10.1932-14.02.1934 ministr zemědělství
Ludwig Czech 29.10.1932-14.02.1934 ministr sociální péče
Franz Spina 29.10.1932-14.02.1934 ministr veřejného zdraví a tělesné výchovy
Emil Franke 29.10.1932-14.02.1934 ministr pošt a telegrafů
Jan Šrámek 29.10.1932-14.02.1934 ministr pro sjednocení zákonů a org. správy
Jan Malypetr 29.10.1932-14.02.1934 ministr pro zásobování lidu úřad zrušen zákonem z 12. 7. 1933

1932.11.03 - Programové prohlášení vlády Jan Malypetr