Jména a příjmení v ČR

jména, která jinde nenajdete...


idřevník.cz - kovové zásobníky na palivové dřevo, to pravé teplo Vašeho domova

1929.12.07 - 1932.10.29 | jména ministrů | vláda Františka Udržala II.

  demise 24. 10. 1932  
Jméno ministra Funkční období Funkce
František Udržal 07.12.1929-29.10.1932 předseda vlády
Edvard Beneš 07.12.1929-29.10.1932 ministr zahraničí
Juraj Slávik 07.12.1929-29.10.1932 ministr vnitra
Karel Engliš 07.12.1929-16.04.1931 ministr financí
Karel Trapl 16.04.1931-29.10.1932 ministr financí
Ivan Dérer 07.12.1929-29.10.1932 ministr školství a národní osvěty
Karel Viškovský 07.12.1929-29.10.1932 ministr národní obrany
Alfréd Meissner 07.12.1929-29.10.1932 ministr spravedlnosti
Josef Matoušek 07.12.1929-29.10.1932 ministr průmyslu, obchodu a živností
Rudolf Mlčoch 07.12.1929-09.04.1932 ministr železnic
Josef Hůla 09.04.1932-29.10.1932 ministr železnic
Jan Dostálek 07.12.1929-29.10.1932 ministr veřejných prací
Bohumír Bradáč 07.12.1929-29.10.1932 ministr zemědělství
Ludwig Czech 07.12.1929-29.10.1932 ministr sociální péče
Franz Spina 07.12.1929-29.10.1932 ministr veřejného zdraví a tělesné výchovy
Emil Franke 07.12.1929-29.10.1932 ministr pošt a telegrafů
Jan Šrámek 07.12.1929-29.10.1932 ministr pro sjednocení zákonů a org. správy
Rudolf Bechyně 07.12.1929-29.10.1932 ministr pro zásobování lidu

1929.12.13 - Programové prohlášení vlády František Udržal