Jména a příjmení v ČR

jména, která jinde nenajdete...


idřevník.cz - kovové zásobníky na palivové dřevo, to pravé teplo Vašeho domova

1926.10.12 - 1929.02.01 | jména ministrů | vláda Antonína Švehly III.

Jméno ministra Funkční období Funkce
Antonín Švehla 12.10.1926-01.02.1929 předseda vlády
Edvard Beneš 12.10.1926-01.02.1929 ministr zahraničí
Jan Černý 12.10.1926-01.02.1929 ministr vnitra
Karel Engliš 12.10.1926-25.11.1928 ministr financí
Bohumil Vlasák 25.11.1928-01.02.1929 ministr financí
Milan Hodža 12.10.1926-01.02.1929 ministr školství a národní osvěty
František Udržal 12.10.1926-01.02.1929 ministr národní obrany
Robert Mayr-Harting 12.10.1926-01.02.1929 ministr spravedlnosti
František Peroutka 12.10.1926-28.04.1928 ministr průmyslu, obchodu a živností
Ladislav Novák 28.04.1928-01.02.1929 ministr průmyslu, obchodu a živností
Josef V. Najman 12.10.1926-01.02.1929 ministr železnic
Franz Spina 12.10.1926-01.02.1929 ministr veřejných prací
Otakar Srdínko 12.10.1926-01.02.1929 ministr zemědělství
Jan Šrámek 12.10.1926-01.02.1929 ministr sociální péče
Jan Šrámek 12.10.1926-15.01.1927 ministr veřejného zdraví a tělesné výchovy
Jozef Tiso 15.01.1927-01.02.1929 ministr veřejného zdraví a tělesné výchovy
František Nosek 12.10.1926-01.02.1929 ministr pošt a telegrafů
Milan Hodža 12.10.1926-15.01.1927 ministr pro sjednocení zákonů a org. správy
Marko Gažík 15.01.1927-01.02.1929 ministr pro sjednocení zákonů a org. správy
Jozef Kállay 12.10.1926-28.06.1928 ministr pro správu Slovenska vlád. nařízením z 28. 6. 1928 přenesena působnost na krajinský úřad Bratislavěv
Jan Černý 12.10.1926-01.02.1929 ministr pro zásobování lidu

1926.10.14 - Programové prohlášení vlády Antonín Švehla