Jména a příjmení v ČR

jména, která jinde nenajdete...


idřevník.cz - kovové zásobníky na palivové dřevo, to pravé teplo Vašeho domova

1922.10.07 - 1925.12.09 | jména ministrů | vláda Antonína Švehly I.

  demise 15. 11. 1925  
Jméno ministra Funkční období Funkce
Antonín Švehla 07.10.1922-09.12.1925 předseda vlády
Edvard Beneš 07.10.1922-09.12.1925 ministr zahraničí
Jan Malypetr 07.10.1922-09.12.1925 ministr vnitra
Alois Rašín 07.10.1922-18.02.1923 ministr financí podlehl následkům atentátu
Bohdan Bečka 24.02.1925-09.12.1925 ministr financí
Rudolf Bechyně 07.10.1922-03.10.1924 ministr školství a národní osvěty
Ivan Markovič 03.10.1924-09.12.1925 ministr školství a národní osvěty
František Udržal 07.10.1922-09.12.1925 ministr národní obrany
Josef Dolanský 07.10.1922-09.12.1925 ministr spravedlnosti
Ladislav Novák 07.10.1922-09.12.1925 ministr průmyslu, obchodu a živností
Jiří Stříbrný 07.10.1922-20.07.1925 ministr železnic
Emil Franke 20.07.1925-09.12.1925 ministr železnic
Antonín Srba 07.10.1922-09.12.1925 ministr veřejných prací
Milan Hodža 07.10.1922-09.12.1925 ministr zemědělství
Gustav Habrman 07.10.1922-28.33.1925 ministr sociální péče
Lev Winter 28.03.1925-09.12.1925 ministr sociální péče
Jan Šrámek 07.10.1922-09.12.1925 ministr veřejného zdraví a tělesné výchovy
Alois Tučný 07.10.1922-18.02.1924 ministr pošt a telegrafů
Emil Franke 18.02.1924-09.12.1925 ministr pošt a telegrafů
Ivan Markovič 07.10.1922-09.12.1925 ministr pro sjednocení zákonů a org. správy
Josef Kállay 07.10.1922-09.12.1925 ministr pro správu Slovenska
Emil Franke 07.10.1922-09.12.1925 ministr pro zásobování lidu

1922.10.24 - Programové prohlášení vlády Antonín Švehla