Jména a příjmení v ČR

jména, která jinde nenajdete...


idřevník.cz - kovové zásobníky na palivové dřevo, to pravé teplo Vašeho domova

1919.07.08 - 1920.05.25 | jména ministrů | vláda Vlastimila Tusara I.

Jméno ministra Funkční období Funkce
Vlastimil Tusar    08.07.1919-25.05.1920   předseda vlády
Edvard Beneš  08.07.1919-25.05.1920   ministr zahraničí 
Antonín Švehla   08.07.1919-25.05.1920   ministr vnitra
Cyril Horáček    08.07.1919-09.10.1919  ministr financí
Kuneš Sonntág    09.10.1919-25.05.1920  ministr financí
Gustav Habrman    08.07.1919-25.05.1920   ministr školství a národní osvěty
Václav Klofáč    08.07.1919-25.05.1920   ministr národní obrany
František Veselý    08.07.1919-25.05.1920   ministr spravedlnosti
Ferdinand Heidler    08.07.1919-25.05.1920   ministr obchodu
Jiří Stříbrný    08.07.1919-17.09.1919  ministr železnic
Emil Franke    17.09.1919-25.05.1920  ministr železnic (správcem)
Antonín Hampl    08.07.1919-25.05.1920   ministr veřejných prací
Karel Prášek    08.07.1919-25.05.1920   ministr zemědělství
Lev Winter    08.07.1919-25.05.1920   ministr sociální péče
Vavro Šrobár    08.07.1919-25.05.1920   ministr zdravotnictví
František Staněk    08.07.1919-25.05.1920   ministr pošt a telegrafů
Milan Hodža  06.12.1919-25.05.1920   ministr pro sjednocení zákonů a org. správy
Vavro Šrobár    08.07.1919-25.05.1920   ministr pro správu Slovenska
Fedor Houdek    08.07.1919-01.04.1920  ministr výživy lidu
Kuneš Sonntág    01.04.1920-25.05.1920  ministr výživy lidu (správcem)

1919.07.10 - Programové prohlášení vlády Vlastimil Tusar