1992.07.02 - 1996.07.04 | jména ministrů | vláda Václava Klause I
1992.07.02 - 1992.12.31 | jména ministrů | vláda Jana Stráského
1990.06.27 - 1992.07.02 | jména ministrů | vláda Mariána Čalfy II.
1989.12.10 - 1990.06.27 | jména ministrů | vláda Mariána Čalfy I.
1988.10.12 - 1989.12.10 | jména ministrů | vláda Ladislava Adamce
1988.04.21 - 1988.10.11 | jména ministrů | vláda Lubomíra Štrougala VI.
1986.06.16 - 1988.04.20 | jména ministrů | vláda Lubomíra Štrougala V.
1981.06.17 - 1986.06.16 | jména ministrů | vláda Lubomíra Štrougala IV.
1976.11.11 - 1981.06.17 | jména ministrů | vláda Lubomíra Štrougala III.
1971.12.09 - 1976.11.11 | jména ministrů | vláda Lubomíra Štrougala II.
1969.09.29 - 1971.12.09 | jména ministrů | vláda Oldřicha Černíka III, Lubomíra Štrougala
1969.01.01 - 1969.09.29 | jména ministrů | vláda Oldřicha Černíka II.
1968.04.08 - 1968.12.31 | jména ministrů | vláda Oldřicha Černíka I.
1963.09.20 - 1968.04.08 | jména ministrů | vláda Jozefa Lenárta
1960.11.07 - 1963.09.20 | jména ministrů | vláda Viliama Širokého II.
1954.12.12 - 1960.07.11 | jména ministrů | vláda Viliama Širokého
1948.06.15 - 1954.12.12 | jména ministrů | vláda Antonína Zápotockého, Viliama Širokého
1948.02.25 - 1948.06.15 | jména ministrů | vláda Klementa Gottwalda II.
1946.07.02 - 1948.02.25 | jména ministrů | vláda Klementa Gottwalda I.
1945.11.06 - 1946.07.02 | jména ministrů | vláda Zdeňka Fierlingera II.
1945.05.05 - 1945.11.06 | jména ministrů | vláda Zdeňka Fierlingera I.
1945.01.19 - 1945.05.05 | jména ministrů | vláda Richarda Bienerta
1942.01.19 - 1945.01.19 | jména ministrů | vláda Jaroslava Krejčího
1940.07.21 - 1945.04.05 | jména členů | Československý národní výbor
1939.04.27 - 1942.01.19 | jména ministrů | vláda Aloise Eliáše
1939.03.16 - 1939.04.27 | jména ministrů | vláda Rudolfa Berana II.
1938.12.01 - 1939.03.15 | jména ministrů | vláda Rudolfa Berana
1938.10.04 - 1938.12.01 | jména ministrů | vláda Jana Syrového II.
1938.09.22 - 1938.10.04 | jména ministrů | vláda Jana Syrového
1937.07.21 - 1938.09.22 | jména ministrů | vláda Milana Hodži III.
1935.12.18 - 1937.07.21 | jména ministrů | vláda Milana Hodži II.
1935.11.05 - 1935.12.18 | jména ministrů | vláda Milana Hodži I.
1935.06.04 - 1935.11.05 | jména ministrů | vláda Jana Malypetra III.
1934.02.14 - 1935.06.04 | jména ministrů | vláda Jana Malypetra II.
1932.10.29 - 1934.02.14 | jména ministrů | vláda Jana Malypetra I.
1929.12.07 - 1932.10.29 | jména ministrů | vláda Františka Udržala II.
1929.02.01 - 1929.12.07 | jména ministrů | vláda Františka Udržala I.
1926.10.12 - 1929.02.01 | jména ministrů | vláda Antonína Švehly III.
1926.03.18 - 1926.10.12 | jména ministrů | vláda Jana Černého II.
1925.12.09 - 1926.03.18 | jména ministrů | vláda Antonína Švehly II.
1922.10.07 - 1925.12.09 | jména ministrů | vláda Antonína Švehly I.
1921.09.26 - 1922.10.07 | jména ministrů | vláda Edvarda Beneše
1920.09.15 - 1921.09.26 | jména ministrů | vláda Jana Černého I.
1920.05.25 - 1920.09.15 | jména ministrů | vláda Vlastimila Tusara II.
1919.07.08 - 1920.05.25 | jména ministrů | vláda Vlastimila Tusara I.
1918.11.14 - 1919.07.08 | jména ministrů | vláda Karla Kramáře